Szkolenia

Reprezentujemy firmę AVANTINAILS, na terenie Opolszczyzny, Dolnego Śląska i okolic od kilku lat przeprowadzamy szkolenia w naszej siedzibie wyposażonej w nowoczesne urządzenia i kosmetyki do stylizacji oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Autorski program kursów w połączeniu z codzienna praktyka w salonie umożliwia nam przekazywanie wiedzy i umiejętności na najwyższym jakościowo poziomie. W trakcie szkoleń dostarczamy obszernych informacji na temat specyfiki dłoni i stóp, kładąc szczególny nacisk na płytkę paznokciowa - jej budowę, sposoby odżywiania i wzmacniania, a także rozpoznawanie jej potencjalnych schorzeń. Zapoznajemy uczestników z profesjonalnym wyposażeniem gabinetu manicure i pedicure, przyborami pielęgnacyjnymi oraz najnowocześniejszymi kosmetykami i środkami stosowanymi do upiększania paznokci. Kursy wzbogacają informacje z dziedziny masażu oraz peelingu paznokcia poparte licznymi ćwiczeniami praktycznymi. Fundamentalnym elementem każdego z oferowanych przez nas programów jest nauka różnorodnych metod przedłużania płytki paznokciowej oraz sposobów artystycznego jej zdobienia. Dodatkowo, na indywidualne zlecenia Klientów, udzielamy kompleksowej pomocy w zaprojektowaniu, wyposażeniu i organizacji własnych gabinetów. Naszym atutem jest bogaty program nauczania przekazywany w atrakcyjnej i przystępnej formie. Jednocześnie przywiązujemy bardzo duża wagę do zapewnienia uczestnikom wielu możliwości praktycznego trenowania nowych umiejętności.

W zależności od potrzeb osób szkolących się nauczamy na różnym poziomie zaawansowania:

Kursy na poziomie podstawowym

Ich celem jest poznanie podstaw wykonywania manicure i pielęgnacji dłoni oraz zdobienia, przedłużania i stylizacji paznokci technika żelową. Oferta skierowana jest do osób, które jeszcze nie zetknęły się z tymi zagadnieniami lub tez potrzebują usystematyzowania i przypomnienia już posiadanej wiedzy i umiejętności.

Kursy na poziomie zaawansowanym

Ich celem jest pogłębienie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych z zakresu stylizacji paznokci. Oferta skierowana jest do osób, które wcześniej ukończyły kurs na poziomie podstawowym i chcą poszerzyć swój warsztat pracy o nowe elementy. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub zespołowo - w grupach maksymalnie czteroosobowych. W przypadku kursów indywidualnych do części praktycznej wymagane jest posiadanie własnego modela. W trakcie szkolenia zapewniamy wszystkie produkty kosmetyczne i narzędzia potrzebne do realizacji jego programu. Przeszkolona osoba otrzymuje międzynarodowy certyfikat wystawiony w 3 językach.

Indywidualne kursy specjalistyczne i uzupełniające

Ich celem jest pogłębienie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w wybranym, wąskim zakresie tematycznym. Oferta jest skierowana do osób, które w sposób wybiórczy chcą udoskonalić w trybie indywidualnym swoje umiejętności, potrzebują usystematyzowania posiadanej wiedzy lub dodatkowych ćwiczeń praktycznych. Program tych szkoleń jest każdorazowo opracowywany w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadał indywidualnym potrzebom uczestnika.

Cennik szkoleńCena
Przedłużanie i stylizacja paznokci żelowych, tipsy, korekta,szablon, zdobnictwo
Cena kursu
3500 zł
Manicure
Cena kursu na materiałach firmy
300 zł
  
Stylizacja hybrydowa600 zł
Doszkolenie
Cena kursu na materiałach firmy
600 zł
Pedicure kosmetyczny przy użyciu frezarki
Cena kursu na materiałach firmy
1000 zł
Pedicure kosmetyczny z elementami pedicure medycznego
Cena kursu na materiałach firmy
1500 zł
Żelowanie paznokci stóp i zdobnictwo, hybryda
Cena kursu na materiałach firmy
600 zł

depilacja woskiem -podstawowy
Cena kursu na materiałach firmy

700 zł
depilacja woskiem -rozszerzony 
Cena kursu na materiałach firmy
1200 zł
 
henna i regulacja 
Cena kursu na materiałach firmy
400 zł
Mezoterapia igłowa 
Cena kursu na materiałach firmy
tel.
kwasy
Cena kursu na materiałach firmy
tel.