Usługi

Odchudzanie i modelowanie sylwetki z "Vacum Jet" i "Elektrostymulacją"

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa na zabiegi upiększająco-odmładzające. Poniżej możecie się Państwo zapoznać z cennikiem usług oraz ze specyfikacją poszczególnych zabiegów.

Serdecznie zapraszamy.


UsługaCena
Jeden zabieg w „VACUM JET” (30 minut)
20 zł
Jeden karnet na 15 zabiegów w „VACUM JET” + 15 zabiegów na „VIBRA-TRENING”200 zł
Karnet na 20 zabiegów w „VACUM JET” + 20 zabiegów na „VIBRA-TRENING”250 zł
Jeden zabieg na „VIBRA-TRENING”(20 minut)10 zł
Karnet - 10 zabiegów „VIBRA-TRENING”70 zł
Jeden zabieg Elektrostymulacji (50 minut) + Sauna35 zł
Karnet na 10 zabiegów Elektrostymulacji (50 minut) + Sauna220 zł
Karnet po 10 zabiegów na wszystkie sprzęty = 30 zabiegów320 zł

Informacje

Nowoczesna metoda zwalczania tkanki tłuszczowej i cellulitu!

zabiegi

Zamiast poszukiwać diet „cud” i spędzać wyczerpujące godziny w siłowni, proponujemy Wam coś znacznie skuteczniejszego. Mamy dla Państwa nową metodę na szybkie i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji fizycznej, powrót do formy i zgrabnej sylwetki, a co za tym idzie, polepszenie naszego samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia.

Vacum Jet

vacum-jet

 • Terapia na Vacum Jet przynosi trwałe efekty!
 • Utrata wagi do 10 kg
 • Cellulit zanika u 80% użytkowników
 • Redukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała

W wyniku wykonywanego ruchu na rowerze i panującym w kapsule podciśnieniu i działaniu promieni podczerwonych dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch. Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią.

Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacum Jet dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda. Panujące w Vacum Jet podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch, najkrócej można porównać 1 zabieg w podciśnieniu do 4 normalnych na siłowni

 • poprawa cyrkulacji krwi i limfy
 • wzrost przemiany materii
 • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
 • eliminacja celulitu
 • spadek wagi ciała
 • korzystne samopoczucie i wzrost witalności
 • poprawa sylwetki ciała

Vibra - trening

vibra-training

Wibrotrening to trening całego ciała z zastosowaniem technik wibracyjnych, doceniany na świecie jako najnowocześniejsza, profesjonalna metoda treningowa, rehabilitacyjna i odchudzająca. Z zalet wibrotechniki pierwsi korzystali kosmonauci. Stwierdzono, że wibrotrening ma niebagatelny wpływ na sprawność, wytrzymałość i zdrowie człowieka. Dzięki stosowaniu technik wibracyjnych kosmonauci radzieccy przebywali w przestrzeni aż 420 dni podczas gdy amerykańscy zaledwie 120! Od tamtej pory wibrotrening znalazł o wiele szersze pole zastosowania. Służy zarówno wyczynowym sportowcom jak i amatorom, a także jako środek rehabilitacyjny, pomagający przywrócić sprawność po nabytych kontuzjach.

Działanie Vibra Trening polega na stymulacji, nerwowo - mięśniowej organizmu. Wibracje powodują naturalne skurcze mięśni, tak zwane odruchy bezwarunkowe. Przy tego typu metodzie treningu zaangażowanych jest aż 95-97% mięśni, podczas gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40%! Jest to bardzo ważne, ponieważ efekty ćwiczeń zależą od ich intensywności, a nie jak mylnie przyjęto, od czasu ich trwania. Dzięki temu, zamiast wyczerpujących 4 godzin na tradycyjnej siłowni, taki sam rezultat osiągniemy ćwicząc bezwysiłkowo przez 10 min. na Vibra Trening . Już 3 sesje w tygodniu wystarczą do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Prawda, że to niezwykłe? Oprócz zgrabnej sylwetki, Vibra Treningi Power Plate dba także o naszą skórę, zapewniając jej piękny i zdrowy wygląd o którym marzy każda kobieta, Wibracje stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, przez co skóra odzyskuje i zachowuje jędrność i sprężystość. Natomiast redukcja tłuszczu i usprawnione krążenie krwi i limfy, niweluje cellulit i zapobiega jego ponownemu powstawaniu. Innym efektem przyśpieszonego krążenia krwi, jest naturalny drenaż, w skutek czego następuje eliminacja toksyn z organizmu, lepsze dotlenienie i odżywienie komórek a także zapobieganie zatrzymywaniu się wody w organizmie.

Elektrostymulacja – Corpo-02

elektro-stymulacja

Aparat Corpo-02 umożliwia wykonywanie zabiegów ciała: odchudzających, leczących cellulit i likwidujących lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, ujędrniających, modelujących, pobudzających przemianę materii i krążenie. Urozmaicone zabiegi, w których wykorzystuje się rożne kombinacje przebiegów prądowych pozwalają likwidować niedostatki sylwetki mające wpływ na estetykę wyglądu ciała. Rodzaje prądów wykorzystywane w zabiegach wywołują różnorodne efekty:

 • stymulują rozkład tłuszczu i likwidację nagromadzonych zapasów tkanki tłuszczowej
 • wywołują efekt naprężenia skory, likwidacja cellulitu
 • stymulują cyrkulację krwi
 • powodują wchłanianie obrzęków
 • wzmacniają i naprężają mięśnie od warstwy głębokiej do powierzchni
 • łagodzą bóle kostno-stawowe i neurologiczne (nerwobóle, rwa kulszowa)
 • mają korzystny wpływ w schorzeniach zwiotczenia lub przykurczy mięśni